Mleczny śluz jako objaw ciąży

Kochalam sie z chlopakiem w dni plodne w dzien owulacji bez zabezpieczenia z dojsciem w srodku. Minelo 10 dni od stosunku. 4 dni po (ok. Przez 4 dni) mialam bialy mleczny sluz. Od kilku dni pobolewa mnie brzuch , urosly mi piersi a papierosy przestają smakowac jak wczesniej. Czy mozliwa jest ciaza? A moze to tylko objawy przed okresem ktory mam dostac 15stego ?

Aleksander Ropielewski

Proszę wykonać test ciążowy lub badanie poziomu beta hCG w surowicy krwi.