Petting a bolesność podbrzusza i szklisty śluz

dzien po pettingu z chlopakiem( kilka razy dotknąl penisem pochwy), zaczęłam miec upławy (ciągliwy, szlisty sluz z krwią) i to trwało 5 dni., potem 2 dni suche i znowu sluz lekko zołto-brazowy w niewielkich ilosciach.(1 dzien - dzis).wystepują bole podbrzusza i czuje, ze bolą mnie czasami okolice intymne, ale nie narzady, tylko jakby w srodku. moja ostatnia miesiaczka wystąpiła 4 stycznia i trwała do 10.jedna z najbolesniejszych od dłuzszego czasu Pytanie:co to?czy objawy wskazują na ciążę?

Aleksander Ropielewski

Objawy nie sugerują ciąży, jednak aby mieć pewność proszę wykonać test ciążowy lub pomiar beta hCG w surowicy krwi. Jeżeli objawy się będą utrzymywały sugeruję kontakt z ginekologiem ponieważ mogą to również być objawy zakażenia.