Brązowy śluz z zakrzepami krwi jako oznaka ciąży

Dzien dobry, mam pytanie kochalam sie z chlopakiem, nie doszedl we mnie ale potem dalej sie kochalismy. Na drugi dzien pojawil sie brazowy sluz z zakrzepami krwi. Pozniej juz tylko brazowy smierdzacy sluz. Czy to moze znaczyc ze jestem w ciazy? Prosze o odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją układu rozrodczego. Nie można wykluczyć innego podłoża występujących objawów. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.