Ból brzucha i brązowe plamienia tydzień po terminie okresu

Witam! W piatek tj. tydzien po odpowiednim terminie okresu dostalam potwornego bolu brzucha straszny skurcz i bol w dolnej czesci plecow. Tego dnia pojawila sie niewielka ilosc sluzu koloru brazowego. W sobote bol brzucha nie ustapil pojawilo sie krwawienie, ktore nasililo sie dzis tj. niedziela. Dodam, ze caly czas mam temperature 37,2 mierzona w pochwie rano. Co te objawy moga znaczyc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją w obrębie układu rozrodczego. Nie można wykluczyć hormonalnego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który po ustaleniu przyczyny występujących objawów wdroży odpowiednie leczenie.