Śluz zabarwiony krwią po orgazmie

Witam, już kiedyś zadałam to pytanie, jednak go nie sprecyzowałam. Tak więc moim problemem jest śluz zabarwiony krwią czasem żywoczerwoną a czasem po prostu jasnobrązowy po orgazmie. Nie zawsze ale pojawia się i martwi mnie to. Nawet po orgazmie bez penetracji! Czyli zero możliwości mechanicznego uszkodzenia. Mam 23 lata, biorę Novynette od 5 lat, nie byłam i nie jestem w ciąży. Regularnie badam się i wszystko niby okej. Jakoś zawsze zapominam o tych plamieniach wspomnieć. Z góry dziękuję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nadżerką. Nie można wykluczyć innych zaburzeń układu rozrodczego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.