Próby zajścia w ciążę: in-vitro i inseminacje

jestem po 2 nie udanych in vitro teraz probowalismy naturalnie cykle mam co 28 dni miesiaczke mialam 2 listopada 14 15 16 listopada doszlo do zblizenia dzis planowo powinnam dostac okres niestety nie ma zamiast tego mam bialy sluz ale nic mnie nie boli brzuch mnie bolal ale tydzien temu teraz cisza czy udalo nam sie jestem w ciazy kiedy to sprawdzic

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę wykonać za ok 3-4 dni test ciążowy, lub pomiar b-hCG we krwi.
Pozdrawiam