Opis badania USG ciąży in vitro
dzien dobry , jestem w 9 tyg ciazy z in vitro ,wczoraj lekarz na usg zobaczyl cos jakgdyby oddzielanie sie czesci pecherzyka plodowego od zarodka powiedzial ze pecherzyk nie byl regularny i takmoze sie zdazyc , boje sie ze to moze byc oddzielenie sie kosmowki lub cos co grozi poronieniem

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Witam.
Proponuję za 2 dni wykonać pomiar b-hCG i ocenić jego tendencję czy jest wzrostowa, wówczas świadczy o prawidłowo rozwijającej się ciąży. Następnym razem jeśli zachodzi jakakolwiek niejasność dotycząca wyników badania proszę zadawać pytania podczas wizyty, wtedy najłatwiej uzyskać informację, która odzwierciedla aktualny stan.
Pozdrawiam