Silne krwawienia po nieudanym in-vitro

Drugie nie udane invitro ktore dwa dni przed testem ciazowym zaczyna sie silnymi krwawieniami.prawdopodobnie jedynym powodem przez ktory nie moge zajsc w ciaze jest podwyszony poziom prolaktyny, ale moze jest gdzies jeszcze inna przyczyna czy to mozliwe ze w moim ciele sie cos dzieje ze nie chce przyjac mojego zarodka?jestem zalamana trace juz nadzieje!

Szanowna Pani!

Bardzo mi przykro.Wiem jakie to dla Pani trudne.Podaje Pani bardzo mało danych, niemniej jednak wydaje mi się,że przed zabiegiem in vitro została Pani zbadana dokładnie.Również stwierdzenie,że ma Pani hyperprolaktynemię jest bardzo lakoniczne-jeżeli jest ona leczona , to nie powinna stanowić problemu w implantacji zarodka..
Zapewne również poinformowano Panią,że nie kazda procedura in vitro się udaje.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka

Wielce Szanowna Pani ! Nie umiem odpowiedzieć na Pani Pytania . Jestem przekonany, że rozmowa z Pani lekarzem wyjaśni problem. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa