Seks w przedostatni dzień miesiączki a ciąża

Witam. 24 stycznia kochalam sie z facetem, byl to przed ostatni dzien okresu, w niedziele jeszcze mocno krwawilam i lecialy skrzepy. Moje cykle trwaja okolo 26 dni. Dni po okresie byly raczej nie plodne, bo nie bylo sluzu. Dzis wypada moj dzien plodny, jest sluz i mam twardsze piersi. Dziwne sie czuje. Czy to jest spowodowane dniami plodnymi czy moge byc w ciazy. Zazwyczaj tak 1,5 tygodnia przednokresem tak.mam. ale mrtwie sie bo nie pamiwtam cy wszystko bylo ok prezerwatywa.

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobieństwo ciąży istnieje choć nie powinno ono być duże. Proponuję spokojnie poczekać do następnego krwawienia miesiączkowego, jeżeli nie wystąpi proszę wykonać test ciążowy. Proszę pamiętać iż stres, infekcja mogą powodować opóźnienie krwawienia.