Seks oralny dzień przed okresem a możliwość ciąży

Witam mam pytanie tego dnia mialam dni nieplodne piescilam ustami czlonka meza. Maz potem umyl go woda i wytarl w recznik a potem zalozyl prezerwatywe . Na drugi dzien dostalam okres czy w takiej sytuacji jest mozliwosc ciazy? W grudniu cykl trwal 28 dni natomiast w styczniu i lutym po 25 i teraz w lutym dostalam po 23 dniach znowu jak to obliczyc czy kontrolowac dni plodne po obfitosci sluzu?bynajmniej tak obliczalam im bylo go wiecej to wtedy jako dni plodne bralam pod uwage czy to prawidlowe

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej nie ma możliwości ciąży, prawdopodobieństwo jest bardzo niskie. Proponuję udać się od lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić np. konieczność badań hormonalnych, oraz określenia dni cyklu.