Współżycie kilka dni przed miesiączką a możliwość ciąży

Witam w poniedzialek wieczorem z mezem robilismy pozycje 69 po tym maz obmyl czlonka woda i wytarl i zalozyl prezerwatywe wiec byl stosunek ale z uzyciem prezerwatywy we wtorek rano byl stosunek rowniez z uzyciem prezerwatywy byly to dni nieplodne natomiast w srode pojawila sie krew co oznacza ze dostalam miesiaczke. Czy w zwiazku z ta sytuacja jest mozliwosc ciazy?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, w tej sytuacji ryzyko ciąży jest minimalne. Pozdrawiam.