Możliwość zajścia w ciążę bez zabezpieczenia

Witam. czy moglam tak zajsc w ciaze? okres dostalam 16 grudnia cykl moj trwa 30 dni. 28 odbylam stosunek(moj pierwszy) oprocz tego przed i po byly pieszczoty. 11 stycznia znowu sie kochalismy z chlopakiem i on na chwile wszedl we mnie bez prezerwatywy. po paru sekundach wyjal i zalozyl prezerwatywe. spuscil sie własnie tam. jaka jest mozliwosc zajscia w ciaze? kiedy powinnam ewentualnie zrobic test?

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest mała, jednak nie można jej jednoznacznie wykluczyć, gdyż doszło do penetracji bez zabezpieczenia. Test ciążowy proszę wykonać nie wcześniej jak 14 dnia po stosunku z penetracją.