Wyciek spermy na wargi sromowe w dni płodne a ryzyko ciąży

witam mam pytanie ostatnio kochalam sie ze swoim chlopakiem w dni plodne spuscil mi sie na pupe ale czulam ze pocieklo na wargi sromowe wycieral mnie chusteczka czy jest mozliwe ze moglam zajsc w ciaze robilam juz test ale jest negatywny bardzo prosze o odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ryzyko ciąży właściwie nie istnieje. Nie ma powodów do niepokoju.