Współżycie 2 dni po okresie a najlepszy czas na wykonanie testu ciążowego

Dobry wieczor wspolzylam z chlopakiem 2 dni po okresie okres dostalam 2 listopada w niedziele a 8 w sobote mi sie skonczyl a pewna bylam na drugi dzien kochalismy sie 11 i skonczyl we mnie czy moge zajsc w ciaze nie wiem jak to jest z tymi dniami plodnymi i nie kazda kobieta chyba ma roznie dlatego sie nie orientuje a internetowemu kalkulatorowi to nie wieze kiedy zrobic test i dodam ze leciutko krwawilam sluz byl lekko zabrudzony krwia ale jak wstalam w nocy na siusiu tylko wtedy

Witam. Jak najbardziej może Pani zajść w ciążę. Test ciążowy można wykonać najwcześniej po około 10 dniach od stosunku.