Test ciążowy po współżyciu a biały śluz

Witam. mam pytanie. Kochałam sie z chłopakiem w weekend 13-14 w sobote. w Poniedzialek 15 wrzesnia bylam u pani doktor powiedziala ze zaczynaja mi sie dni plodne. Zrobilam w ta niedziele 27 test i wyszedł negatywny. Czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy? nie mam okresu ale mam sluz bialy ktory smierdz jak okres. czy bede miec miesiaczke?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli badanie zostało wykonane prawidłowo to z dużym prawdopodobieństwem można wykluczyć ciążę. W razie wątpliwości proszę udać się do ginekologa.