Negatywne testy ciążowe i biały śluz

witam moje ost cykle byly 25,25 i 24. okres dostalam 9 do 13 listopada. 14 byla sytlacja bez sexu ale z wytryskiem na zewnatrz po czym oboje umylismy rece. po 15 -30 min partner wkladal mi place. od 16 listopada pojawil sie bialy sluz w polowie tyg pobolewal mi podbrzusze. bialy sluz pojawia sie do dzisiaj. jest juz 29 dzien cyklu i nie mam okresu. testy robilam i wychodzą negatyne. tu pytanie czy moge wierzyc tym negat. wyniką.

Magdalena StusiĹska

Jeżeli test ciązowy po dniu spodziewanej miesiączki jest negtywny- jest wiarygodny. Spóźnienie okresu może wynikać z przyczyn psychogennych lub innych schorzeń.