Biały śluz, test ciążowy negatywny a ciąża

mam problem powinnam miec misiaczke 5 stycznia a 31 grudnia wspolzylam z chopakiem ... miesiaczki nie mam do teraz a test robialm 5 dni temu wyzedl negtywny ... bole brzucha mam takie jak na okres ale nic z tego mam bialy sluz

Lek. Tomasz Budlewski

Ciąża jest jak najbardziej możliwa. Proponuję wykonać test beta - Hcg z krwi. Następnie zgłosić się do ginekologa, bez względu na wynik.