Czy mogłam zajść w ciążę, pomimo negatywnego testu?

Witam. Mam 19 lat. 1 grudnia 2017 roku dostalam krwawienia z odstawienia antykoncepcji ktore trwalo do 2 grudnia. Odstawilam antykoncepcje ze wzgledu na decyzje o dziecku (przyjmowalam Oralcon przez 2,5 roku). Zrobilam test owulacyjny rano i wieczorem ktory pokazal usmieszek 15 grudnia. Liczylam kiedy powinnam dostac okres (29-30 grudnia) lecz do dnia dzisiejszego nie pojawil sie. Mam sterczace sutki ktore bardzo bola i sa lekko sine z gulkami na wierzchu . Miewam takze bole miesiaczkowe i bole jajnikow oraz jestem bardzo senna. Robilam test ciazowy 02.01.18 lecz wyszedl negatywny. Czy moglabym prosic o bardziej rozszerzona opinie lekarza? Powodem mojego zapytania jest to ze mieszkam za granica i tutaj bada lekarz rodzinny a do ginekologa trzeba miec specjalne skierowanie. Bardzo prosze o szczera opinie powiewaz odchodze od zmyslow. Z gory dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie wizyta u ginekologa