Czy test ciążowy wykrywa już 3-tygodniową ciążę?

Czy test ciążowy wykrywa 3 tygodniową ciąże. Witam. Proszę o pomoc w udzieleniu ewentualnej ciąży. Otóż współżyłam z partnerem( bez zabezpieczenia) 6 grudnia 2017 i nie jestem pewna czy doszło do zapłodnienia. W dniu 14 grudnia 2017 dostałam okres. Dodam, że 25 grudnia zrobiłam test i wynik wyszedł negatywny.Czy jest to możliwe, że mogłabym zajść w ciąże? Bardzo proszę o poradę. Kobieta lat 24

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa