Brak okresu po stosunku i negatywny wynik testu ciążowego

Witam. 1.01 miałam ostatni stosunek... 17 stycznia miałam okres który trwał 3 dni.. a zawsze trwa 5 dni. Od tego czasu nie mam okresu a powinien być 16.01 (mój cykl trwa 30dni) dzis 12 dzień spóźnia mi się okres. 3 dni temu zrobiłam dopiero test, ponieważ nigdy mi się okres nie spóźniał tyle dni. Wyszedł negatywnie. Mam bóle podbrzusza(tak jak przy okresie). Nie mam żadnych typowych objawów... Jedynie jestem bardziej senna, i mam gorzki posmak w buzi, wiem,ze jest to jeden z objawów ciazy...

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję dla pewności wykonać badanie beta hcg z krwi. Następnie bez względu na wynik udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.