Ciąża a rozkojarzenie i bolesność piersi

Witam :) Ostatnia miesiączke miałam 20 grudnia, ostatnio już miałam regularne cykle więc owulacja przypada na 4 stycznia a więc 10 stycznia kochałam się z mężem bez zabezpieczeń, miesiączke powinnam dostac 18.01 do dziś jej nie mam a jest 25. Powiem , że dziwnie się czuje, boli mnie brzuch ale jest to inny ból, jestem osłabiona i rozkojarzona do tego bolące piersi i cały czas jest mi zimno. Robiłam test ale wyszedł negatywny,czy jednak to możliwe ze jestem w ciąży ?

Lek. Tomasz Budlewski

Testy tego typu nigdy nie mają 100% skuteczności. Proponuję dla pewności wykonać badanie beta hcg z krwi. Następnie bez względu na wynik udać się do ginekologa.