Różowa wydzielina z pochwy a szansa na ciążę

Czy istnieje jeszcze szansa na to, że jestem w ciąży? Według testów owulacyjnych - owulację powinnam mieć 4/5.01. Według kalendarzyka 3.01 Współżyliśmy z mężem: 30.12, 1.01, a następnie 4 i 5.01 - czyli w okresie "dni płodnych". Miesiączkę miałam 16.12; teraz przypada mi na 17.01. 8.01 i 10.01 zaobserwowałam różową wydzielinę. 12 i 13.01 miałam odrobinę krwi. To wszystko kojarzy mi się z plamieniem implantacyjnym. Jednak beta HCG z krwi mam

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji jest bardzo możliwa, jednak nie można jej jednoznacznie potwierdzić z uwagi na jak domniemam negatywny wynik beta hCG. Najlepiej udać się do ginekologa, ponieważ Pani objawy mogą wynikać także z wahań hormonalnych.