Co oznacza taki poziom BHCG?

Witam, 28.10 moja beta hcg wynosiła 830,2. Niestety 31.10 spadła do 83,67. U ginekologa nic na usg nie było w ten dzień widać. 1.11 beta wzrosła do 127,9. Ginekolog kazał wykonać jeszcze jedną bete dziś (3.11) wynosi ona 276,9. Co to może oznaczać?

Taki poziom beta-HCG może świadczyć o bardzo wczesnej ciąży zwłaszcza, że praktycznie w przeciągu 4 dni systematycznie rośnie (taki poziom występuje około 4 tygodnia ciąży). W USG jeszcze może nie być widoczny pęcherzy ciążowy, a pierwszy pomiar beta-HCG mógł być błędem laboratoryjnym.