16 mm endometrium a szansa na ciążę

Ginekologia. Kończy mi się 28 dc, normalnie cykle trwają 24 d a w 9-11 odczuwam śluz owulacyjny. Teraz śluz miałam dodatkowo w 19-21 dc. w 25 dc na USG miałam 16 mm endometrium, według lekarza wręcz ciążowe i 2 ciałka żółte w prawym jajniku. Wczoraj zrobiłam test ciążowy z negatywnym wynikiem. Czy z takim endometrium i 3 dni spóźnienia miesiączki jest szansa na ciążę? czy test może się mylić w 2 d po spodziewanej miesiączce? Czy to może przez ten drugi śluz owulacyjny to opóźnienie miesiączki?

Radzę wykonać badanie poziomu beta-HCG z krwi, który jest zdecydowanie dokładniejszym badaniem niż standardowy test ciążowy. Ewentualnie poczekać jeszcze kilka dni i powtórzyć test ciążowy.