Puste jajo płodowe w 7-tygodniu ciąży

Witam. Byłam w pt u ginekologa w celu zobaczenia tętna Maluszka gdyż według obliczeń miesiączki, która była 19ego października wypadałby 6-7 tydzień. Niestety zobaczyliśmy tylko puste jajo bez ciałka żółtego i zarodka... czy jest szansa , że do 10ego tyg coś się zmieni? Test ciążowy robiłam jakieś 5 dni przed miesiączką i wyszedł pozytywtny i hcg też rosło prawidłowo.. bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuje. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg z krwi i koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa.