Czy przy braku pęcherzyka możliwy jest prawidłowy rozwój ciąży?

Witam. Mam 27 lat i jestem w pierwszej ciąży. Ostatnią miesiączkę miałam 26.10. Byłam u ginekologa 18.12, który zrobił USG i potwierdził pusty pęcherzyk ciążowy GS 24mm bez zarodka i ciałka żółtego. Za tydzień mam ponownie przyjść na USG. Czy jest szansa ,że ciąża rozwinie się prawidłowo? Dodam,że lekarz był szczery i dał mi marne szanse na to, że zarodek się pojawi.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa ponownie