Czy możliwe, że ciąża rozwinie się prawidłowo?
Witam W czwartek miałam badanie bety . Wynik to 5588,w sobotę powtórzyłam wynik 13600. Na USG w czwartek nie było widać pęcherzyka żółtego. Wdg miesiączki 6tydzien ale miałam o tydzień opóźniona owulację. Czy jest szansa że ciąża rozwinie się prawidłowo skoro rośnie beta. Pozdrawiam

KOBIETA, 40 LAT 9 miesięcy temu
Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania
Witam serdecznie,
istnieje szansa, że ciąża rozwinie się prawidłowo. W takich sytuacjach liczy się bowiem czas. Najbardziej kluczowe będą więc najbliższe tygodnie, które dadzą Pani odpowiedź na zadane pytanie.
Wzrost hormonu beta-HCG to bardzo dobry zwiastun, a ciąża może być faktycznie młodsza niż wynika to z daty ostatniej miesiączki. Inną możliwą przyczyną jest pusty pęcherzyk ciążowy. Proszę być pod kontrolą ginekologa i stosować się do jego zaleceń. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!