Brak ciałka żółtego i echa zarodka w 7. tygodniu ciąży

witam ,byłam dziś na 2 usg lekarz stwierdził,że nic z tego nie bedzie. Zaczynam 7tydzien ciazdy od ostatniej miesiaczki. Mój pecherzyk ma 15mm brak ciałka żółtego i echa zarodka,proszę o pomoc i opinie. Beata

Lek. Krzysztof Szmyt

Szanowna Pani, proszę skonsultować się z lekarzem wykonującym badanie, być może jest to pusty pęcherzyk ciążowy. Pozdrawiam