Brązowe plamienia, ból brzucha i pęcherzyk bez ciałka żółtego i zarodka w 7. tygodniu ciąży

Witam. Mam pytanie. Jestem w 7 tyg. ciąży (licząc od ostatniej miesiączki). Mam jedno dziecko, ciążę znosiłam dobrze. Niestety 2 razy wcześniej poroniłam. Od niedzieli mam brązowe plamienia i czasem pobolewa mnie brzuch. Tydzień temu miałam usg i lekarz stwierdził tylko pęcherzyk bez ciałka żółtego i zarodka. Kazał przyjść za 2 tygodnie. Dodam, że raz mam objawy ciążowe raz nie. Piersi też raz mam obrzmiałe i bolące, natomiast na drugi dzień już nie. Co to może oznaczać?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zamieszczony opis może wskazywać na nieprawidłowości w rozwoju ciąży. Ze względu na plamienia sugeruję ponowną wizytę u specjalisty ginekologa.