Miesiączki nie ma, czy to ciąża?

Witam,
już wcześniej pisałam do państwa. Napisano mi żebym czekała na miesiączkę ale niestety jej nie ma?Ostatni raz miałam koło 20 grudnia, 3 stycznia się kochałam z mężem. Test zrobiłam i wyszedł pozytywnie, ale byłam u lekarza i nic jeszcze nie widać.
Czy to możliwe, że 5 tydzień i nie widać nic jeszcze? Czy jest możliwość poronienia i że tego nie zauważyłam? Nie mam żadnych jak na razie dolegliwości. Czy przy owulacji na pewno musi dojść do zapłodnienia, czy nie zawsze?
Proszę o pomoc

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witaj,

nie jest zawsze możliwe rozpoznanie ciąży przez lekarza ginekologa na wczesnym jej etapie. Dla potwierdzenia ciąży zalecam Tobie wykonanie poziomu beta HCG w surowicy krwi. To pozwoli określić obecność ciąży oraz wiek ciążowy.

Pozdrawiam!