Starania o dziecko a brak okresu i negatywny test ciążowy

dzien dobry. z mezem staramy sie o dzidziusia,ostatnia miesiaczke mialam 26.10, cykle mam 32 dniowe, współżylismy 17 i 19 pazdziernika ,28 mialam dostac okres a nie dostalam test z apteki robilam wczoraj ale wyszedl negatywny,dodam ze zauwazylam od wczoraj bialy gesty sluz, mam pytanie czy moge byc w ciazy?

Aleksander Ropielewski

Rozumiem, że ostatni okres miała Pani 26.09 a nie 26.10. W takiej sytuacji możliwe jest że zaszła Pani w ciążę. Należy jednak to potwierdzić badaniem poziomu hCG w surowicy krwi.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski