Wynik testów ciążowych a starania o ciążę

witam, staramy sie z mezem o dzidzi,bardzo prosze o pomoc, cykle mam 32 dni,ostatnia miesiaczke mialam 26.09. starania byly 18 i 19 pazdziernika ores mialam dostac 28 i do dzis nie mam.28 robilam test jedna kreska,beta z 29 <2.00 mlU/ml dla normy laboratorium <4 . czy jest jeszcze szansa ze moge byc w ciazy? czy moze byc tak ze test y i z moczu i bete zrobilam za wczesnie?bardzo prosze o odpowiedz

Lek. Marta Gryszkiewicz

Na test z moczu zdecydowanie za wcześnie, test z krwi - tu zależy od laboratorium, ale także mogło być to zbyt wcześnie.