Wynik beta-HCG 37 a wczesna ciąża

witam,bardzo prosze o pomoc, cykle mam 32 dni,ostatnia miesiaczke mialam 26.09. starania byly 18 i 19 pazdziernika ores mialam dostac 28. beta hcg z 29.10 wynosila <2.00mlU/ml a z 5.11 beta wynosi 37 czy to bardzo wczesna ciaza czy beta jest za niska?prosze o odpowiedz

Witam. Najprawdopodobniej jest to wczesna ciąża. Proszę zgłosić się do ginekologa który rozwieje Pani wątpliwości.