Kalkulator dni płodnych a możliwość wykonania testu ciążowego

Nie jestem pewna czy mozna ufac kalkulatora ktore wyliczaja dni plodne moje miesiaczki sa zazwyczaj regularne miedzy 26-28 dni nie pamietam wrzesnia ale w pazdzierniku pierwszy dzien miesiaczkowania zaczal sie 3.10 a nastepne mialam 29.10 na internetowym kalkulatorze wyliczylo mi dni plodne 6-12 listopada. Teraz liczac powinnam dostac 24 miesiaczke ale sie spoznia kiedy moge wykonac test ciazowy aby byl wiarygodny?

witam,
test ciążowy z moczu prosze wykonac najwczesniej po 14 dniach od możliwego zapłodnienia.
Test ciążowy z surowicy nalezywykonać najwczesniej po 10 dniach od zapłodnienia.

Dni płodne prosze liczyć według zasady:
występują pomiędzy 10 a 14 dniem cyklu, licząc za pierwszy dzień cyklu pierwszy dzień krwawienia