Ustalenie dni płodnych i niepłodnych

witam w zeszlym miesiacu dostalam miesiaczke 23 wrzesnia , skonczyla mi sie 26 wrzesnia , w tym miesiacu dostalam miesiaczke 27 pazdziernika skonczyla mi sie 30 pazdziernika . Moje pytanie brzmi kiedy mam dni plodne i nieplodne ,kiedy w jakich dniach moge bezpiecznie sie kochac ?

Witam,
dni płodne najprościej można wyznaczyć licząc 10-14 dni od pierwszego dnia krwawienia (przy regularnych cyklach 28 dniowych).
2-3 dni przed i po tych dniach również można uznać za dni o zwiększonej szansie na zapłodnienie.
Odsyłam Panią również do zapoznania się z metodą obserwacji śluzu pochwowego lub też pomiarów temperatury ciała do ustalania dni płodnych.

Pozdrawiam serdecznie!