W jakich dniach bezpiecznie się kochać?

witam w zeszlym miesiacu dostalam miesiaczke 23 wrzesnia , skonczyla mi sie 26 wrzesnia , w tym miesiacu dostalam miesiaczke 27 pazdziernika skonczyla mi sie 30 pazdziernika . Moje pytanie brzmi kiedy mam dni plodne i nieplodne ,kiedy w jakich dniach moge bezpiecznie sie kochac ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak naprawdę żaden dzień cyklu nie jest w pełni bezpieczny! Jeśli nie chce Pani zajść w ciążę, sugeruję stosowanie skutecznych metod antykoncepcji.