Brak miesiączki rok po porodzie a możliwość ciąży

Witam, 22 stycznia 2013 roku urodzilam synka. Po porodzie -pierwsza miesiaczke dostalam 14 sierpnia - trwala 7 dni - druga miesiaczke dostalam 24 wrzesnia - trwala 5 dni - trzecia miesiaczke dostalam 30 pazdziernika - trwala 5 dni - czwarta miesiaczke dostalam 1 grudnia - trwala 7 dni Piątej nie dostalam mimo ze powinna byc 2-3 stycznia nadal jej nie ma a mamy juz 15 styczen czy moge sie spodziewac ciazy?

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji jest wątpliwa, jednak nie można jej wykluczyć. Najlepiej udać się do ginekologa, ponieważ Pani objawy mogą wynikać z wahań hormonalnych.