Utrata przytomności, zawroty głowy i zaburzenia miesiączkowania

Dzien Dobry. Moja ostatnia miesiaczka skonczyla sie 27 wrzesnia 10 dni po tym mialam przez pol dnia krwawienia.. przez caly pazdziernik nie mialam miesiaczki. 3listopada dostalam okres z wielkim bolem brzucha.. Z reguły bole mialam w pierwszych 2 dniach miesiaczkowania.. mam nudnosc brak apetytu zawroty glowy ostatni nawet zemdlalam strasznie chudne w ciagu 2 tygodni schudlam 10kg. Test ciazowy jednak wyklucza ciaze.. Czy moge byc w ciazy??

Witam! Powyższa konfiguracja objawów nie jest charakterystyczna dla ciąży. W Pani przypadku stanowczo wskazana jest jednak wizyta u ginekologa, który w sposób jednoznaczny określi przyczyny przedstawionych dolegliwości.