Arytmia a powołanie do służby wojskowej

Witam .Mam problem kilka miesięcy temu stwierdzono u mnie arytmie która nie sprawia mi problemu przy wysiłku fizycznym ale mam pytanie ostatnio dostałam zaświadczenie o stawieniu się na wojskowe badania bo powołują mnie na 4 miesięczną służbę i mam pytanie czy arytmia wyjdzie na badaniach jak możne ją wyleczyć ? i czy z nią można służyć w wojsku ? czy nieleczona może mi zaszkodzić ?Dziękuje pozdrawiam ;)

Aleksander Ropielewski

Wszystko zależy od rodzaju arytmii. Nie mając tej informacji nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pani pytania.