Astma u 9-letniego dziecka

Witam. Bardzo prosze o odpowiedz. Moja corka ma 9 lat I ma astme. Brala pulmicort 100 turbohaler. Teraz napady zdarzaja sie raz na kilka miesiecy nie ma objawow nawet po wysilku czasami tylko pokasluje wieczorem. I ma odstawione leki. Czy z astmy moze wyrosnac? I jeszcze jedno pytanie o ktore nie moge sie spytac przy corce na wizycie. Czy moze kiedys umrzec na astme? Tak bardzo sie o nią boje. Nie ma wieczora zebym nie myslala jak jej jeszcze pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Astma z tego co Pani pisze ze dobrze kontrolowana i z wiekiem moze tak być iż wogole objawy nie bedą występować wiec spokojnie a co do reszty pytań nikt tego nie przewidzi wiec proponuje intymna nie myślec.