Astygmatyzm i wada wzroku a złe widzenie w okularach

Witam, U mojej córki stwierdzono astygmatyzm oraz wadę wzroku na jedno oko +0,5 i drugie +0,75. Po zakupie okularów córka mówi, że widzi w nich niewyraźnie. Czy może to oznaczac złą diagnozę?

Witam.
Do tego rodzaju okularów należy się przyzwyczaić. Okres adaptacji to ok. 2 tyg. Jeżeli to tego czasu nie będzie lepiej należy się zgłosić do osoby , która wystawiła receptę na takie okulary.
Pozdrawiam