Ataki bólu w miejscu wyciętego pęcherzyka
Witam.Niemam woreczka żółciowego łapia mnie ataki zrobiłam ostatnio badania i sie przeraziłam .To sa wyniki ALAT 341,5 ASAT 221,8 GGT303,4 Robiłam tomograf usg nic nie wychodzi natomiast otanio przy ataku okazało sie ze przewód żółciowy ma 0.5 a przy ataku 1.04 .Prosze o pomac pod jakim katem mam dalej robic badania

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowna Pani - próby wątroowe sa bardzo wysokie, moga one wynikać ze zwężenia Przewodu Zółciowego przy ujsciu do XII-cy. Konieczne jest bardzo PILNE badanie ERCP - np. w Ośrodku klinicznym w Krakowie ( I Klinika Chirurgii Kopernika 40). Przyczyna może być równiez zwężenie pozabiegowe. Zbyt mało danych, aby przesądzać o przyczynie.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt internetowy: ZnanayLekarz.pl – Tam znajdzie Pani / Pan wszystkie informacje kontaktowe. Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Proktolog.