Usunięcie wyrostka po zapaleniu trzustki

Witam, jestem po usunięciu wyrostka 7 lat temu z komplikacjami(zapalenie trzustki), ropa. w 2013 w listopadzie został usunięty woreczek żółciowy. od tego czasu mam dokuczliwe biegunki (czarne bądź jasno zółte) ze strasznymi atakami w podbrzuszu . biegunka występuje nawet po 3 razy dziennie. oraz mam odruchy wymiotne. czasem zdarza mi sie tez zwymiotować.

Witam. Coś jest nie tak: trzeba diagnozować przyczyny i pokazać się u gastroenterologa. Jak wygląda morfologia i inne badania, co z USG brzucha - to na początek.

Dr n. med. Marek Rawski

Szanowny Panie - tego typu objawy nie są charakterystyczne dla wyjściowej operacji - jakim było usunięcie wyrostka. Prawdopodobnie, dolegliwości wynikają z nałozenia się kolejnych komplikacji. Trudno o diagnozę przez internet. Zapraszam na badanie.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt internetowy: ZnanayLekarz.pl – Tam znajdzie Pani wszystkie informacje kontaktowe.
Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Gastrolog, Proktolog.