Ataki kolki w 14. tygodniu ciąży

Jestem w 14 tyg ciazy. Od tygodnia łapią mnie ataki kolki , lekarz stwierdzil ze to woreczek zolciowy. Ból jest tak silny,że nie mogę sie ruszac i ciezko mi iddychac. Tabletki nie pomagaja. Dostalam paracetamol z kodeina. Czasami znika po 3 godz , czasami po 5. Co mogę z tym zrobic ? Jak wyglada leczenie? Czy to zagraza ciazy? Dodam,że karmie jeszcze piersia rocznego syna. Proszę o radę co powinnam zrobic, od tyg jem tylko jogurty...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.