Autoimmunologiczne zapalenie wątroby a szanse na wyleczenie

dzien dobry. Autoimmunologiczne zapalenie watroby-taka diagnoze postawil mojej kolezance lekarz,w Lodzi.Czy to naprawde choroba nieuleczalna.? Gdziej est szpital ktory zajmie sie nia profesjonalnie?POZDRAWIAM

To bardzo poważne schorzenie i raczej już nieuleczalne jeśli rzeczywiście ma tło autoimmunologiczne. Można załagodzić objawy tego schorzenia, zwolnić jego tępo, ale nie można zatrzymać definitywnie. Leczeniem najlepiej, żeby zajął się oddział hepatologiczny lun chorób autoimmunologicznych. Ośrodki zajmujące się tego typu schorzeniami można znaleźć bez problemu w internecie.