Awidność w kierunku toksoplazmozy

Witam, niska awidnosc <0,2, graniczna awidnosc 0,2<0,3, wysoka awidnosc>0,3- awidnosc powyzej 0,3 wyklucza zakazenie w ciagu ostatnich 3-4 miesiecy, mi wyszła 0,42. Toksoplazmoza IgG wynik ujemny <4, wynik watpliwy 4-8, wynik dodatni>8, ja mam 87 IU/ml, a IgM 1,06

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie są normy W IgM? Ktory tydzień ciąży? Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego ciążę. Wyniki nie świadczą o świeżym zakażeniu