Badania 1,5-rocznego dziecka w kierunku krzywicy

Wyniki badań pod kontem krzywicy 1,5 rocznego syna, Fosfataza zasadowa 502 u/l Wapń 11,02 Żelazo 48,7 Fosfor 6,1 Witamina D całkowita 34,4 Mcv72,2 Mch 23,4 Lymph% 67,3 Neut%21,9 Mpv11,1 Co te wyniki oznaczają

Lek. Tomasz Budlewski

Bez poznania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można dokładnie się wypowiedzieć. Proponuję koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.