Wynik badania hormonów tarczycy 9-letniego dziecka do analizy

Witam serdecznie. Córce 9 lat zlecono badania tarczycowe . Odebraliśmy wynik: anty-TG (ICD-9:018) 87,46 IU/ml , anty-TPO <0,8 IU/ml, FT 3 5,45 pmol/l ,FT 4 14,31 pmol/l , TSH 4,27 uIU/ml, fosfor nieograniczony 1,33 mmoI/I , magnez 0,9 mmoI/I , CRP białko 0,6 mg/L , potas 3,8 mmoI/I , sód 137 mmoI/I , wapń 2,30 mmoI/I . Nie wiem co mam sądzić czy się obawiać? . Proszę o wyjaśnienie , będe wdzięczna .

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.