Wynik badania hormonów tarczycy u 28-letniej osoby do analizy

Witam, proszę o interpretacje wyników z krwi na tarczycę: TSH III gen 2,55 uIU/ml FT4 14,88 pmol/l p/c anty-TG 15,5 IU/ml trijodotyronina całkowita (ICD-9:051) 1,41 ng/ml tyroksyna (ICD-9:067) 7,44 ug/dl Proszę o odpowiedź

Piotr Pilarski

Poziomy hormonów prawidłowe. Odnośnie przeciwciał się nie wypowiem gdyż różne laboratoria mają różne normy w zależności od sposobu oznaczania.

Pozdrawiam.