Niedoczynność tarczycy i wyniki hormonów

Witam, od roku choruję na niedoczynność tarczycy. Biorę Euthyrox 50 mg. Aktualnie takie mam wyniki badań : TSH (ICD-9:L69) 1,780 mlU/l 0,27-4,2 kobiety ciężarne do 2,5 FT 4 (ICD-9:O69) 15,7 pmol/l 12,0 — 22,0 P/c. anty-TPO (ICD-9:O09) ↑ 102,3 IU/ml 0,0 — 34,0 czy powinnam iść do endokrynologa, bo jak byłam w lutym, to powiedział, że kontrola za rok. Dziękuję za pomoc Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

wynik może wskazywac na autoimmunologiczna chorobę. proponuj ę udac się do lekarza endokrynologa.